0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

GRANIE NA EKRANIE

Szanowny Uczniu,

zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w ogólnopolskim badaniu poświęconym graniu w gry cyfrowe. Projekt badawczy pt. „GRANIE NA EKRANIE” realizowany jest w całej Polsce wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Warunkiem udziału w badaniu jest ukończenie trzeciej klasy szkoły podstawowej.

 Twoja szkoła i klasa została zgłoszona do badania, podczas którego zadamy Tobie szereg pytań dotyczących tego, czy i w jaki sposób grasz w gry cyfrowe za pomocą smartfona, komputera, tableta czy konsoli. Interesuje nas również to, jak się czujesz, jak bardzo jesteś zadowolony/a z własnego życia, czy cenisz sobie dobre relacje z kolegami/koleżankami i rodzicami.

Instytucjami odpowiedzialnymi za przygotowanie oraz realizację badań jest Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej oraz Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG. Poniżej przedstawiamy Tobie kilka najbardziej istotnych informacji o badaniu:

  • badanie jest anonimowe i dobrowolne zaś udział w badaniu zajmuje około 30 minut,
  • prosimy, abyś wypełniał/a ankietę samodzielnie pamiętając, że nie ma odpowiedzi ani dobrych, ani złych,
  • Twoje odpowiedzi powinny być szczere i udzielane zgodnie z prawdą.

 

BADANIA TRWAJĄ OD 9 GRUDNIA 2019 roku do 30 CZERWCA 2020 roku!!!

 

ANONIMOWOŚĆ I POUFNOŚĆ:

Twoje odpowiedzi będą zapisywane i kodowane w sposób anonimowy. Żadne dane, które mogłyby pozwolić na identyfikację Twojej osoby, nie będą zapisywane, żadne informacje nie będą pozyskiwane bez Twojej wiedzy. Wyniki badania będą wykorzystane tylko dla celów naukowych i do stworzenia lokalnego programu. Badanie jest zgodne z normami etycznymi obowiązującymi w projektach badawczych z udziałem ludzi, na podstawie kodeksu etyki badań naukowych ESOMAR.

 

DOBROWOLNY UDZIAŁ:

Udział w badaniu jest dobrowolny. Możesz w każdej chwili przerwać odpowiadanie na pytania i zamknąć okno przeglądarki bez żadnych konsekwencji. Twój udział w wypełnianiu ankiety zakłada, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie zebranych informacji w sposób anonimowy dla celów badawczych.

 

CZAS START

Autor panelu: Korepetycje z informatyki - Maurycy Gast